Opinie klientów

4.2 średnia
ocen
187 opinii
77.5% pozytywnych
komentarzy
5.0
18.07.2018
Milena

Pani bardzo miła. Zabieg przebiegł bez żadnych niemiłych niespodzianek ;)

2.0
17.07.2018
piotr

pani z recepcji nie była sympatyczna, podejście do klienta - żenujące. brak możliwości umycia rąk w lokalu no i zębów! tak ładnie zrobiona reklama na FB a takie błędy w podejściu do klienta.

PERLI SMILE SPA - WYBIELANIE ZĘBÓW
Szanowny Panie Piotrze, przykro nam, że jest Pan niezadowolony z obsługi recepcjonistki. Jednak zaszła jakaś pomyłka, gdyż nasi Klienci korzystają z wc, które znajduje się w salonie na dole, są też tam szczoteczki jednorazowe i pasta do mycia zębów przed zabiegiem. Prosimy o telefon w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Pozdrawiamy
4.0
06.07.2018
Magdalena

Dostałam wszystkie informacje jakich potrzebowałam, miło, sympatycznie, na pewno wrócę :-)

1.0
02.07.2018
Olga

całkowity brak efektu

5.0
26.06.2018
Natalia

Pierwszy raz byłam w takim miejscu i muszę przyznać, że to była bardzo przyjemna wizyta. Salon bardzo ładny, miła obsługa, a sam zabieg wybielania był komfortowy i co najważniejsze dał duży efekt.

1.0
22.05.2018
Amanda

Szukałam bezpiecznego sposobu na wybielanie zębów i tak znalazłam stronę Perli Smile Spa. Naturalnie mam dość mocno żółte zęby, dlatego zależało mi na widocznym efekcie wybielenia. Pani, która pracuje w Perli Smile doradziła mi najdroższy zabieg P...

więcej
PERLI SMILE SPA - WYBIELANIE ZĘBÓW
Szanowna Pani, dziękujemy za opinię, każda jest dla nas bardzo ważna. Przykro nam, że nie jest Pani zadowolona. Pani zęby wybieliły się o 5 tonów. Zapraszamy do kontaktu i na sprawdzenie do salonu.
1.0
30.04.2018
Ines

Brak efektu, zęby nie zostały wybielone. Liczyłam na to że na zębach nie będzie przebarwień, a one zostały mimo że byłam dzień wcześniej na scalingu i piaskowaniu. Szkoda czasu i pieniędzy.

PERLI SMILE SPA - WYBIELANIE ZĘBÓW
Szanowna Pani, dziękujemy za Pani opinię, każda jest dla nas bardzo ważna. Pani zęby wybieliły się w salonie o 3 tony. Jeśli zęby są bardzo przebarwione i różnobarwne to nie jest możliwe otrzymać jednolity kolor. Zęby wybielają się od 3 do 9 tonów.
5.0
27.04.2018
Łukasz

Miła obsługa, profesjonalizm, super efekt wybielania.

1.0
12.04.2018
M

Zabieg wykonany ok, był super efekt, stosowałam się do zaleceń i rano po przebudzeniu zobaczyłam,że zęby są w takim stanie, w jakim były. Zdecydowanie nie polecam...

PERLI SMILE SPA - WYBIELANIE ZĘBÓW
Szanowna Pani, odpisałam Pani na maila, że Pani zęby zostały wybielone w salonie o 6 tonów. Nie jest to możliwe, żeby zęby następnego dnia powróciły do poprzedniego stanu, jeśli efekt wybielenia w salonie był o 6 tonów. Dzieję się tak, jeśli Pacjent nie stosuje się do zaleceń po zabiegu. Serdecznie zapraszamy do nas na sprawdzenie koloru zębów w dogodnym dla Pani terminie.
5.0
10.04.2018
Lidia

Przemiła obsługa, jakość zabiegu - zadowalająca. dziekuje i bede Państwa polecać :)